O nas

Witaj w hotelu Orlik!

Mamy nadzieję, że pobyt w naszym hotelu będzie dla Ciebie okazją nie tylko do wypoczynku, ale również skorzystania z oferowanych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji, skorzystania z dostępnej przy hotelu myjni samochodowej, czy uzupełnienia paliwa w aucie na naszej stacji paliw.

hotel_orlik_plonsk_restauracja

RESTAURACJA

Odwiedź naszą restaurację Nieskromne Smaki i zasmakuj w kuchni tradycyjnej! Wszystkie potrawy przygotowujemy na miejscu, ze świeżych, kupionych lokalnie składników. Nasi kucharze przykładają szczególną uwagę do możliwie najwyższego poziomu tradycyjnej kuchni polskiej.


hotel_orlik_plonsk_stacja

SKLEP I STACJA

Zanim ruszysz ponownie w trasę, uzupełnij nie tylko paliwo w swoim aucie, ale również zapasy prowiantu. W naszym sklepie możesz zakupić niezbędne w podróży napoje oraz przekąski, które uzupełnią zapasy energii na resztę dnia.


hotel_orlik_plonsk_myjnia

MYJNIA I PARKING

Mając na uwadze fakt, iż wielu naszych gości odwiedza nas w ramach podróży służbowej, stworzyliśmy specjalnie dla nich myjnię samochodową oraz parking. Dzięki temu w dalszą trasę wyruszysz czystym autem, które spędziło noc na bezpiecznym parkingu. Parking dla gości hotelowych jest darmowy.