Aktualności

Lato w Wakeparku

Szukasz atrakcji w naszej okolicy? Polecamy Wakepark PROJECT X, z którym współpracujemy. Dla wszystkich pływających na wyciągu, którzy planują dłuższy pobyt w Wakeparku mamy zniżkę 20% na noclegi w pokojach standard plus w tygodniu. Wystarczy dzwoniąc do naszego hotelu podać numer rezerwacji miejsca w Wakeparku. Zapraszamy na stronę PROJECTX.COM.PL po więcej szczegółów.

project-x-wakepark


Oferty specjalne

hotel_orlik_pokoje_dla_ludzi_biznesu

Oferta Weekendowa

Odwiedzasz Płońsk w celach biznesowych? Zapewnij sobie ciche i komfortowe miejsce, w którym nabierzesz sił i przygotujesz się do spotkania! We wszystkie weekendy pokoje jednoosobowe bez względu na standard, dostępne są od 79 zł za dobę, natomiast pokoje dwuosobowe za 119 zł za dobę.


hotel_orlik_nocleg_na_wesele

Oferta dla gości weselnych

Ślub i wesele to niezwykłe wydarzenie. Miej pewność, że Twoi goście będą mogli w spokoju wypocząć i nabrać sił przed powrotem do domu. Przy rezerwacji dla mninimum 15 osób, cena noclegu dla jednej osoby to jedyne 50 zł. Pokój dla młodej pary gratis! Przy rezerwacji całego hotelu na wyłączność, cena ustalana indywidualnie.


hotel_orlik_konferencje_i_szkolenia_dla_firm

Oferta dla firm

Poszukujesz miejsca do zorganizowania szkolenia firmowego lub konferencji? Z przyjemnością udostępnimy nasze zasoby i pomożemy w organizacji. Dysponujemy kompleksowo wyposażonymi salami konferencyjnymi, w których można prowadzić wykłady, szkolenia czy konferencje biznesowe. Przy pobytach długoterminowych lub dla większej liczby pracowników atrakcyjne ceny noclegów ustalane indywidualnie.


hotel_orlik_apartamenty_dla_zakochanych

Pakiet romantyczny

Zaciszny i dyskretny. Tak można określić nasz hotel. Doskonale wiemy jak silnym uczuciem jest miłość. Z myślą o zakochanych parach przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której będziecie mogli skupić się na sobie. Przy rezerwacji noclegu w piątek lub sobotę oferujemy pokój dwuosobowy Standard Plus wraz ze śniadaniem dla 2 osób w cenie 199 zł plus butelka wina.


Aby zarezerwować wybrany pakiet, skontaktuj się z recepcją lub kierownikiem hotelu